EBUU první česká půjčovna pro děti a jejich rodiče

Nerozhoduje Obchod, nákup, prodej Udržitelnost
1 až 9 zaměstnanců
EBUU půjčuje, prodává, zpětně odkupuje a poskytuje osobní rady v podobě workshopů...  Je totiž PRVNÍ ČESKÁ PŮJČOVNA A CIRKULÁRNÍ OBCHOD PRO DĚTI A JEJICH RODIČE, která se vyvíjí. Jeho posláním je šetřit maminkám ČAS, PENÍZE a ÚLOŽNÉ PROSTORY. Přitom se udržitelně starat i o tu nejdůležitější matku - ZEMI. EBUU NABÍZÍ: PŮJČOVÁNÍ, prodej a ZPĚTNÝ ODKUP NOVÉ, anebo OVĚŘENÉ zboží: dětské oblečení mateřské oblečení nosící šátky l&aacute…

Stážista udržitelného eshopu

Pohybuješ se kolem udržitelnosti a zajímá tě, jak to funguje v takovém eko startupu/shopu? Bavilo by tě se podílet na posouvání udržitelného téma u nás? Přidej se k EBUU a staň se naším parťákem a čerstvou krví. Tvojí prací bude zejména správa e-shopu a zajišťování porfolia produktů (úprava fotek, nahrávání, hledání nových příležitostí).

Náplň práce (do začátku)

  • správa e-shopu (mimo objednávek)
  • úprava fotografií, textů a nahrávání nových produktů na e-shop
  • sledování aktuálního dění v rámci oboru

Požadavky

  • zájem o téma udržitelnosti
  • cit pro grafiku a estetično
  • zodpovědnost a nadšení pro novou věc
  • otevřená a přátelská povaha

V rámci stáže budeš pracovat s Kristýnou Farkašovou, která je zakladatelkou EBUU. Kristýna se až do této chvíle věnovala většině aktivit v rámci EBUU a ráda by si uvolnila ruce k rozvoji služby a při té příležitosti Tě naučila něco nového. Má zkušenosti z reklamní branže z pozice New Business Manager, prošla několika školeními, akceleračním programem od Impact Hubu Climate Challenge a vyhrála s EBUU několik soutěží - Moneta Živnostník roku v Praze 2019, Sbrand udržitelná značka budoucnosti, 2. místo v Praze na T-mobile rozjezdy.

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu EBUU první česká půjčovna pro děti a jejich rodiče!

Kristýna Farkašová

zakladatelka

Fotogalerie