EBUU první česká půjčovna pro děti a jejich rodiče

Nerozhoduje Obchod, nákup, prodej Udržitelnost
1 až 9 zaměstnanců
EBUU půjčuje, prodává, zpětně odkupuje a poskytuje osobní rady v podobě workshopů...  Je totiž PRVNÍ ČESKÁ PŮJČOVNA A CIRKULÁRNÍ OBCHOD PRO DĚTI A JEJICH RODIČE, která se vyvíjí. Jeho posláním je šetřit maminkám ČAS, PENÍZE a ÚLOŽNÉ PROSTORY. Přitom se udržitelně starat i o tu nejdůležitější matku - ZEMI. EBUU NABÍZÍ: PŮJČOVÁNÍ, prodej a ZPĚTNÝ ODKUP NOVÉ, anebo OVĚŘENÉ zboží: dětské oblečení mateřské oblečení nosící šátky l&aacute…

STÁŽISTA V UDRŽITELNÉM ESHOPU

Chceš se naučit jak funguje e-shop? Zajímá tě jak perfektně nafotit produkty tak, abys je s klidným svědomím mohl/a dát na prodej na internet? Chceš být součástí zlepšení životního prostředí a pomocí maminkám dostat oblečení pro svá miminka a děti tak, aby měly krásné kousky a zároveň neutratily majlant?

 

Nabízíme tři měsíční stáž u nás v EBUU – oceňovaného cirkulárního obchodu a půjčovny pro maminky s dětmi. Půjčujeme a prodáváme hračky, oblečení a další dětský sortiment a to jak nový, tak pre-loved, které s láskou používal už někdo jiný. Zároveň je u nás hernička, školka pro děti a kavárnička se zdravým obchůdkem.

 

Je to místo setkávání maminek s dětmi. Je to místo, kde je příjemná atmosféra cítit hned při příchodu. Tuto energii chceme udržovat a šířit ji dál. A pokud to i s tebou souzní tak se ozvi.

 

Co požadujeme:

Spolehlivost - na čem se dohodneme, to platí

Racionální rozum a schopnost přemýšlet sám za sebe

Dochvilnost

Dobrou náladu

Radost z dobře vykonané práce

 

Pošli pár vět o sobě a motivační dopis na email: lucie@ebuu.cz

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu EBUU první česká půjčovna pro děti a jejich rodiče!

Kristýna Farkašová

zakladatelka

Fotogalerie