Úvod / Společnosti / Xflow, s. r. o. / Obchodní zástupce

Xflow, s. r. o.

Lidské zdroje Vzdělávání
1 až 9 zaměstnanců

Jsme kolektiv mladých lidí, kteří se starají o to, aby si studenti středních a vysokých škol mohli najít kariéru svých snů. Pomáháme skrze stáže budovat dlouhodobý vztah mezi zaměstnavatelem a studentem.

Obchodní zástupce

Hledáš stáž, v rámci které se budeš moct realizovat, plně využívat svůj potenciál a dále jej rozvíjet?

Zní to až moc pěkně, right? U nás to ale doopravdy platí! Pokud tě zajímá každodenně měnící se svět mladého start-upu a chceš se podílet na jeho rozvoji, tak nám tu ještě chvíli vydrž a my ti řekneme více.

Jsme tým mladých lidí, kteří se rozhodli, že změní vzdělávácí systém v České republice. Naivní? Ale kdo jiný, když ne my? Někde začít musíme a tak jsme vytvořili tuto sweet platformu na zprostředkování stáží, praxí a trainee programů pro studenty středních a vysokých škol. Pro studenty jako jsme my.

 

Náplň práce

Baví tě lidi a rád s nimi komunikuješ? Chceš prodávat a šířit produkt, který má smysl? Pak jsi tu správně.

  • Po boku jednoho ze zakladatelů se budeš účastnit obchodních jednání. Příjdeš tak do styku s manažery mezinárodních korporátů, ale i začínajícími podnikateli.
  • Budeš zaznamenávat důležité pointy během schůzek, starat se o follow-upy a urgovat nové obchodních příležitosti.
  • Na starost dostaneš celou písemnou komunikaci a tvým úkolem bude firmy připravit na zapojení do projektu.

Nebudeme ti tvrdit, že to bude jednoduché, budeš nervózní a svoji komfortní zónu budeš muset nechat daleko za sebou. Nicméně pokud si myslíš, že je obchod něco, co tě bude bavit, nebrání se i dlouodobé spolupráci. A kdo ví, třeba to jednom celé přebereš a budeš mít schůzky, které budou zcela v tvé režii.

 

Požadavky

Žádný učený z nebe nespadl, a my to bereme. Proto hledáme člověka bez zkušeností.

Pokud se tedy nebojíš chybovat, učit se nové věci a objevovat prostor mimo svoji komfortní zónu, tak jdeme na to!

  • Nicméně bez lidské komunikace to nepůjde. Požadujeme schopnost vyjádřit vlastní myšlenky a efektivně je komunikovat s protistranou.
  • Budeš písemně reprezentovat společnost a znalost pravopisných pravidel je tím pádem nezbytnost. Ale neboj, z gramatiky tě zkoušet nebudeme. Možná.