Impact Hub

50 až 249 zaměstnanců
Impact Hub je inspirativní pracovní prostor kombinující výhody plně vybavené kanceláře, internetové kavárny a podnikatelského inkubátoru. Využívají jej nezávislí profesionálové, zástupci firemní či neziskové sféry a široká veřejnost, která chce pravidelně získávat nové kontakty, podněty a příležitosti. Existuje proto, aby v něm vznikaly a prakticky se realizovaly inovace. Jako podporu k tomu Hub poskytuje fyzický prostor, pořádá a hostí akce a realizuje akcelerační programy. Navíc funguje jako součást mezinárodní sítě 60 Hubů po celém světě, která umožňuje škálování byznysu i šíření myšlenek napříč všemi kontinenty.

Hledá se Hostitel/ka: odstartuj svůj dreamjob v Impact Hubu!

Co se u nás můžeš naučit:

 

Art of hosting

V Impact Hubu stíráme rozdíl mezi zaměstnancem a klientem. Našim pronájmovým klientům i členům coworkingu jsme rovnocenným parťákem. Snažíme se pro ně udělat první, poslední a stejnou měrou se starat i o sebe.

Tento přístup se nazývá Art of hosting a daří se nám natolik, že se u nás s bručouny téměř nepotkáš. S našimi členy si budeš tykat a dost možná mezi nimi najdeš i nové přátelé :-)

Chceš se Art of hosting naučit a jednou pro vždy skoncovat s "náš zákazník, náš pán"?

 

Community building

Náš coworking není jen o stole a židli. Mezi členy budujeme komunitu, protože si uvědomujeme její sílu. Našim úkolem je všechny znát, hledat synergie mezi jednotlivci a systematicky je propojovat. Máme na to osvědčené nástroje a postupy. 

O community building mezi klienty, zákazníky a partnery se dnes pokouší spousta firem, které dobře vědí proč.

U nás se budeš učit budovat komunitu od profesionálů - máme know-how, které rozvíjíme už přes 10 let.

 

Dostatek prostoru pro další růst...

Každou firmu tvoří především lidé. Je jedno, jestli jsi na pozici Cohosta nebo CFO. Když porosteš ty, poroste celá firma. 

Systematicky vytváříme podmínky, kde se lidé mohou rozvíjet, učit a přitom zůstat sami sebou. Nepřevlékáme se do uniforem, nemáme píchačky a domácí mazlíčky nenecháváme doma.

Hlasíme se k principům svobodné firmy. Můžeš realizovat jakýkoliv nápad pod jedinou podmínkou - bude naplňovat naši vizi, dotáhneš ho do konce a nezanedbáš svou primární agendu.

 

Co dělá hostitel/ka?

 • Má základnu na Infostolku a úsměvem vítá všechny, kdo k nám přicházejí :-)
 • Je styčnou osobou pro členy coworku a kanceláří - zodpovídá dotazy související s provozem a prostorem (booking zasedaček, tisk papírů, nefunkční wifi, platba za zboží na baru, objednávky, platby, apod.)
 • Pomáhá budovat Hubí komunitu skrze organizaci členských akcí, povídá si se členy v prostoru.
 • Vyřizuje všechny telefonáty a e-maily - nejčastěji se jedná o dotazy na naše služby, poptávky po pronájmu zasedaček a konfer
 • Pečuje o celý prostor, aby se v něm všichni cítili jako doma :-)
 • Pracuje na svých rozvojových aktivitách - sám/a si definuje v čem se chce rozvíjet, vybere si tzv. buddyho, od kterého se učí, konzultuje překážky a posouvá svůj "projekt" dál

Co u nás najdeš?

 • Můžeš si vybrat výši úvazku (poloviční/plný)
 • Směny ti pomůžeme rozplánovat podle tvých dalších povinností (např. rozvrh ve škole)
 • Budeš se učit nejen od nás - inspiraci najdeš i mezi našimi členy (freelanceři, malé/střední firmy působící napříč všemi obory, expati)
 • Odneseš si zkušenosti ze světa start-upů, s budováním komunity, Art of hostingu i zážitky na celý život <3
 • V ideálním případě práci na (skoro) celý život :-) Tak třeba kolegyňka Iris to z pozice cohosta dotáhla až na ředitelku brněnského Impact Hubu! Když se budeme držet při zemi, hostitelé nejčastěji pokračují na pozici community managera, event managera nebo koordinátora akceleračních programů.

 

Jdeš do toho s námi?
Tak nám dej o sobě vědět, už se na tebe těšíme :-)

ZN: Práce, kde žádný den není stejný!
PS: Nastoupit můžeš hned!

 

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu Impact Hub!

Fotogalerie