Grapefruit Company s.r.o.

Marketing
1 až 9 zaměstnanců
V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.

Programátor - PHP, CSS, HTML5

Hledáme  do týmu programátora!🍊 Pozice kombinuje docházku do zlínské kanceláře v novém rodinném domku a home office. Vítáme i studenty VŠ, takže jestli máš co nabídnout, čti dál.😉
 
Čím nás zaujmeš?
👉máš základní přehled v online marketingu a trendech webové tvorby
👉PHP, CSS, HTML 5 pro tebe nejsou nicneříkající zkratky
👉pracuješ na sobě a chceš se kariérně posunout
👉dochvilnost a spolehlivost máš na jedničku

Čím bychom mohli zaujmout my tebe?
👉jsme připraveni stát ti při boku (ale ne za 🍑) a předat ti své seniorní know-how
👉máme plné ruce práce, což znamená, že s růstem agentury rosteš i ty
👉vše je u nás o domluvě, takže můžeš pracovat na plný či částečný úvazek/dohodu/na sebe a občasný home office také není problém
👉jednou za rok se celý Grapefruit (náš tým pracuje na dálku z celého Česka) sejde v Praze a vyhodíme si z kopejtka 🍺
👉no a samozřejmostí jsou pohodové lidé a fajn prostředí na práci

Co ty na to? Jestli jsme tě zaujali, zavolej nám na číslo: 777 099 328 nebo na email: pavel@grapefruit.cz pošli své CV a napiš nám co máš za sebou za projekty a spolupráce. A když nám to bude dávat oboustranně smysl, můžeš začít třeba hned.

Kariérko

Programátor/ka

Průměrný plat

35 000 - 80 000,-

Programátor/ka neboli vývojář/ka navrhuje, píše a testuje počítačové a operační systémy, programy, databáze nebo aplikace. Kromě psaní kódu se zabývá samotnou logikou a funkčností celého programu, analyzuje a stanovuje potřeby konkrétního programu a snaží se vylepšit jeho funkčnost. Programátor by měl, kromě samotného programování, umět naplánovat a promyslet průběh vývoje, určit vhodnou technologii a programovací jazyk. Výsledek své práce umět otestovat a v neposlední řadě umět sepsat projektovou dokumentaci.

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu Grapefruit Company s.r.o.!

Jakub Stejskal

jednatel

Fotogalerie