Grapefruit Company s.r.o.

Marketing
1 až 9 zaměstnanců
V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.

Grafik - InDesign, Ilustrator, Photoshop

Hledáme do týmu grafika. 🍊 Pozice kombinuje docházku do zlínské kanceláře v novém rodinném domku a home office.

Nejsou pro tebe názvy InDesign, XD, Illustrator a Photoshop cizí slova, máš vizuální cítění a rozeznáš azurovou od petrolejové? Tak to hledáme možná právě tebe! V Grapefruitu jsme totiž otevřeli pozici Grafik.

Rádi s tebou spojíme síly pokud 👇
👉Máš alespoň rok praktických zkušeností s přípravou grafických reklamních materiálů (web grafika, tvorba bannerů, pop up oken, bulletinů, apod.)
👉Umíš se pohybovat ve výše zmíněných programech
👉Jsi kreativní, máš estetické cítění a hlavně – je na tebe spolehnutí

A co za to? 👇
Naše agentura roste přímo raketově, což znamená, že když přidáš ruku k dílu, porosteš s námi (rozuměj finančně)! 😉Samozřejmostí je tým pohodových lidí a pozor…️ Jednou za rok pořádáme v Praze Grapefruit party pro celý remote i „offline“ tým. Vše je u nás na domluvě, takže můžeš pracovat podle tvých časových možností na částečný či plný úvazek.

Jestli jsme tě zaujali, zavolej nám na číslo: 777 099 328 nebo na email: pavel@grapefruit.cz pošli ukázky své práce, CV a napiš nám co máš profesně za sebou. Když nám to bude dávat oběma smysl, můžeme začít spolupracovat třeba hned. 🙂

Kariérko

Grafik / grafička

Průměrný plat

24 000 - 45 000,-

Grafik/grafička má na starosti, podle klientova zadání, výtvarné zpracování a komponování propagačních materiálů, reklam, bannerů, webových stránek, multimediálních prezentací a dalších. A to od fáze prvotního nápadu, skici až výsledný produkt. Nedílnou součástí jeho profese je komunikace s klienty, proto by měl mít dobré komunikační dovednosti.

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu Grapefruit Company s.r.o.!

Jakub Stejskal

jednatel

Fotogalerie