KPMG Česká republika

Ekonomika a podnikové finance
1000 a více zaměstnanců
Jsme auditoři, daňoví poradci, konzultanti a právníci. V České republice nás pracuje přes 1 000 a naše kanceláře mimo pražskou centrálu najdeš také v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností – díky tomu využíváme know-how více než 200 000 odborníků ze 155 zemí světa. Výhodou práce v KPMG je jednoznačně možnost pracovat na projektech s přesahem – a to mezioborovým, ale i mezi jednotlivými odděleními. Hodně se tak naučíš. Zapojíme tě do práce od prvního dne. Po pár letech u nás budeš řídit vlastní tým i zakázky jako manažer nebo se přesuneš do managementu jiné firmy. Dáme ti tu nejlep…

Analytik v auditu ve Velké čtyřce 🎓

Začněte si budovat hvězdnou kariéru ve financích ještě při studiu. U nás budete auditovat nejvýznamnější výrobní a průmyslové podniky. Poznáte, jak úspěšné organizace fungují, načerpáte zkušenosti od špiček oboru, získáte kontakty, a už za pár let můžete být součástí managementu.

Na denní bázi budete identifikovat rizika související s finančním výkaznictvím. Vaším úkolem bude analyzovat data, pochopit fungování auditované firmy i komunikovat s jejími zástupci. Budete provádět různé přepočty, analýzy, kontroly. Spolupráce se zkušenými kolegy, kteří poradí a pomohou vždy, kdy to je potřeba, je u nás samozřejmostí.
Stáž je vhodná pro studenty, kteří jsou časově flexibilní.

Co čekáme:

  • studium navazujícího studia VŠ, ideálně posledního ročníku (ekonomické obory výhodou, ale ne podmínkou)
  • perfektní češtinu/slovenštinu a angličtinu na komunikativní úrovni
  • zájem o účetnictví
  • ochotu za prací cestovat a uzpůsobit si čas - stážisté pracují v období leden až březen minimálně 2 celé týdny v měsíci

Co nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení a další bonusy
  • práci pro jednoho z Top zaměstnavatelů roku 2022
  • 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity
  • zázemí stylových Kanceláří roku 2019 v centru Prahy, ale i možnost občasné práce z domova

Jak to bude probíhat, až se přihlásíte:

Pošleme vám všeobecný test, který si budete moct udělat v klidu doma online. Navíc si ho můžete zkusit i nanečisto v aplikaci Test2Job. Potom se společně domluvíme na termínu osobního setkání. Pak vás už nebudeme napínat, finální rozhodnutí se dozvíte do 48 hodin.

 

Kariérko

Účetní

Průměrný plat

24 000 - 44 000,-

Účetní se stará o zpracování a evidenci faktur a účetních položek. Může pracovat buď pro jednu organizaci/firmu nebo pro více menších podniků či jednotlivců. Náplní účetní/ho je kromě evidence také sestavování účetní závěrky, provádění účetních zápisů jednotlivých účetních položek a pravidelných kontrol ve finančním účetnictví.

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu KPMG Česká republika!

Tereza Hantáková

Head of Recruitment

Fotogalerie