EY

Bankovnictví a finanční služby Ekonomika a podnikové finance Management
1000 a více zaměstnanců
Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Forenzní služby, Consulting nebo Strategie a transakce. Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku a republiku máme proježděnou jako málokdo. V Česku je nás už tolik, že vybrat lokalitu na vánoční večírek je každoroční výzva. Je nás totiž už skoro 1 300 a ve Florentinu zabíráme celých pět pater. A jak se nám v EY žije? To najdeš na našem kariérním webu nebo na

Internship - tým Regulace finančního trhu

To nejdůležitější v pár větách:

Nabízíme poradenství největším bankám a pojišťovnám v Praze i dalších městech regionu Střední a Jihovýchodní Evropy, ale jsme také zapojení do projektů pro klienty ze Západní Evropy, USA či Blízkého Východu. Zaměřujeme se na témata, která aktuálně hýbou finančním světem. Pracujeme například na projektech v oblasti kapitálové přiměřenosti, oceňování finančních nástrojů, implementace regulatorních požadavků do metodik a procesů bank, finančního řízení, analýz a řízení finančních rizik. Pokrýváme také nově vznikající regulaci udržitelnosti a zelených financí. Dáme ti příležitost se vzdělávat a získat praktické znalosti z prostředí velkých nadnárodních finančních skupin.

 

Tvoje role v týmu:

„Na pozici interna budeš spolupracovat s řadou tuzemských i mezinárodních klientů a řešit otázky týkající se regulace finančního sektoru a jejího praktického dopadu na finanční instituce. Budeš pracovat po boku našich zkušenějších kolegů a přebírat si postupně víc a víc zodpovědností. Staneš se součástí týmu specialistů z různých oborů finančnictví a od kolegů budeš získávat nové zkušenosti. K ruce dostaneš counselora, který ti bude pomáhat s dalším profesním i osobnostním rozvojem. Interní i externí školení na soft-skills i technické znalosti dle tvých preferencí jsou samozřejmostí, ale dostaneš možnost získat i mezinárodní certifikace např. Financial Risk Manager nebo CFA, a umožníme ti podívat se do světa. Každoročně vysíláme několik kolegů na zahraniční projekty, samozřejmě přihlížíme k aktuální pandemické situaci.

Hledám do svého týmu nové kolegy, kteří se chtějí rozvíjet a učit, mají tvůrčí myšlení a elán do života. Důležitý je zájem o bankovnictví a finanční trhy. Ocením, pokud už jsi vyjel/a do zahraničí ať už na Erasmus nebo na zahraniční stáž.“

Marianna Avalová, Associate Partner, tým Regulace finančního trhu

 

Co je pro náš důležité: 

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Jsi v jednom z posledních ročníků na vysoké škole ekonomického nebo právního zaměření.
 • Mluvíš a píšeš dobře anglicky a česky/slovensky.
 • Nebojíš se vystupování před klienty.
 • Máš přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc. Chceš se neustále učit nové věci o bankách, pojišťovnách a jejich regulaci.
 • Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení.
 • Jsi trpělivý/á, vytrvalý/á a pečlivý/á. Umíš se začíst a případně i něco málo spočítat.
 • A hlavně si musíme lidsky sednout, protože s kolegy budeš trávit hodně času jak v práci, tak mimo ní.

 

Jak se ti odměníme:

Na začátek dostaneš 160 korun na hodinu. Pokud navíc vše půjde jak má, každý rok u nás porosteš - jak odborností a znalostmi, tak v rámci naší interní struktury. K tomu máme i benefity, na jejichž část budeš mít i jako intern nárok. Tady je pár z nich.

 • poměrnou část z 5 týdnů dovolené
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • 13 500 Kč v Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz
 • flexibilní práce z domova dle domluvy
 • možnost každoročního povýšení a platového růstu
 • příležitost přispět k ochraně klimatu prací na projektech v oblasti udržitelnosti
 • nastartování kariéry u jednoho z nejatraktivnějších zaměstnavatelů světa

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu EY!

Sandra Jirásková

Fotogalerie