Bedecos s.r.o.

Ekologie Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
10 až 49 zaměstnanců
Vize: Budovat zdravé a udržitelné farmy  Naše stavební společnost již více jak deset let staví zemědělské objekty na Moravě a máme za sebou vyšší desítky úspěšných projektů.  V roce 2021 jsme se rozhodli zamyslet nad tím co děláme, protože si uvědomujeme že to jak naši zákazníci používají námi vybudované objekty a zapojené technologie má přímý vliv na kvality potraviny a produktů které sami konzumujeme.  

Stážista pro projekt Cirkulární Farma

Stážista Cirkulární farma 

Cirkulární zemědělství budoucnosti, pojď s námi hledat cesty jak naplnit vize“ Farm to Fork“ a zajistit potravinovou soběstačnost díky cirkulárním farmám jakožto integrujícího prvku venkova.

V budoucnosti bude zemědělství čelit novým výzvám.  Zejména tomu jak snížit svůj celkový dopad na životní prostředí a zajistit dostatek kvalitních lokálních potravin a ty můžeš být u toho. Dodnes jsme stavěli farmy, které plnily svou funkci tím, že ustájily prasata i jalovice, ale nevyužívali jsme plný potenciál,  který se v nich skrývá. To chceme změnit, chceme začít stavět farmy, které budou maximálně benefitovat ze zpracování biologického odpadu. Farmy, které budou energeticky pozitivní. Budou tvořit významný zdroj zdravých potravin a energie pro své okolí.

Nyní bychom rádi přijali stážistu nebo stážistku, který/á v udržitelnosti, cirkulárním stavebnictví nebo agro-energetice spatřuje budoucnost stejně jako my. Stážista bude součástí našeho týmu, který připravuje projekt farma budoucnosti a hledá příklady dobré praxe doma i v zahraničí. Budeš s námi jezdit po družstvech i firmách a střádat informace o posledních technologiích i těch dávno zapomenutých, které ale neničily půdu . Spolu s námi budeš hledat cesty pro propojení jednotlivých vstupních a výstupních surovin pro maximalizaci jejich potenciálu. Budeme po tobě většinou požadovat rešeršní práci což ti zabere většinu času a tuto práci můžeš dělat klidně z domova. Rešeršní práce bude zaměřena na průzkumy trhu, technologií a dotací, což ti pomůže pochopit jak tento sektor funguje a jaké příležitosti se v něm skrývají. V případě dlouhodobé spolupráce se bude možné domluvit i na placené spolupráci. Stáž ti zabere 10-25 hodin týdne, ale je možné se flexibilně domluvit.

Vzdělání: Preferujeme agronomické, technologické nebo ekologické zaměření, pokud jsi ale nadšenec pro toto téma z jiného oboru rádi se s tebou setkáme a zjistíme, zda li jsi vhodný kandidát.

Kancelář máme v Prostějově, ale každodenní účast na místě není nezbytná, jsme zvyklí fungovat online, ale pokud jsi z Olomouckého kraje bude to pro nás snazší. 

My chceme dělat zemědělství budoucnosti, chceš to i ty? Ozvi se a pobavíme se o příležitostech, které pro tebe stáž u nás skýtá.

Kontakt

Lukáš Václavík  lukas@wasteno.eu + 420 606 721 191

www.bedecos.cz

 

 

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu Bedecos s.r.o.!

Lukáš Václavík

Technolog

Fotogalerie