Business Republic s.r.o.

Sales
10 až 49 zaměstnanců
Jsme startup, který zajišťuje profesionální řešení sales. Vytváříme obchodní oddělení od píky a po celou dobu dokážeme zastat činnost externí distribuce. Tam, kde již vlastní obchodní jednotka existuje, analyzujeme, vylepšujeme a definujeme obchodní procesy i manuály a intenzivně pracujeme s obchodním týmem tak, abychom maximalizovali výkon a pracovní nasazení.

Trainee program pro studenty se zaměřením na Sales

Chceš vysokou proflákat, nebo udělat něco pro svoji kariéru?​
Business Republic je mladý a rychle rostoucí startup, který firmám zajišťuje profesionální zastoupení sales. Našimi klienty jsou firmy, které chtějí vytvořit, zajistit nebo vylepšit obchodní oddělení. 

 

Trainee program
Přihlaš se do trainee programu, který vychovává obchodní talenty. Naučíme Tě základy obchodování, pokročilou argumentaci i zajímavé obchodní techniky. Investuj svůj čas do rozvoje znalostí a všechny poznatky pak zúročíš v praxi.
Běžný den je rozdělen do pracovní části, kdy si trainee vydělává průměrně 150 Kč/hodinu práce. Důležitou druhou součástí je také teoretické vzdělávání a sales training, který je zcela zdarma a kde získáš opravdu praktické znalosti.


Co Tě tedy čeká?

Zjistíš, jak asertivně vést rozhovor a obchodní schůzku (komunikační dovednosti, které můžeš využít v jakékoliv budoucí profesi).

Naučíš se strukturovaný obchodní systém postavený na propracované metodice.

Pochopíš, jak to chodí ve firmách, a možná se i propracuješ k dalším zajímavým projektům v rámci naší skupiny. Začínáš na jednoduchých produktech v B2C a postupně se profiluješ do B2B. Krok za krokem tak, aby sis získal všechny potřebné dovednosti.

Čeká Tě banda kolegů, co si s Tebou rádi poměří síly i předá zkušenosti.

Od vedení dostaneš spoustu zpětné vazby, mentoring a propracovaný systém vzdělávání. Můžeš se tak rozvíjet nezávisle na ostatních.

Těš se na profi kolegy, co umí být i kámoši. Velmi rychle na Tebe dýchne naše skvělá firemní cooltura a veselá nálada na pracovišti ti nejednou zajistí úsměv na tváři.

Těm nejlepším z vás pak nabídneme dlouhodobý job, který se dá skloubit se studiem. 

Zaujalo Tě to? Ozvi se a pošli svůj životopis.
Je to jízda, která stojí za to.

 

Jak se k nám přihlásit?

1. Pošli životopis na email alice@businessrepublic.cz.

2. Brzy poté si zavoláme a projdeme Tvou motivaci a časové možnosti.

3. Pozveme Tě na pohovor formou assessment centra, kde Tě čekají různé modelové situace. Kombinací samostatných úkolů i zadaní ve skupině má každý uchazeč šanci, ukázat své schopnosti v praxi a získat tak místo v týmu. 

 

PS: Jde nám o etický prodej smysluplných produktů a služeb. Nejsme žádný multilevel, finančáci ani agenti s teplou vodou. Jsme společnost, která buduje externí i interní obchodní týmy profilované od B2C po B2B.

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu Business Republic s.r.o.!

Alice Vévodová

Young Talent Coordinator

Fotogalerie