Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s.

Jsme úvěrová pojišťovna se zaměřením na tržně nepojistitelná politická a komerční rizika spojená s financováním vývozu zboží, služeb a investic z České republiky. EGAP byl založen v roce 1992 jako akciová společnost plně vlastněná státem. Česká republika svá akcionářská práva vykonává prostřednictvím Ministerstva financí ČR. Ve své činnosti se řídí zákonem o pojišťovnictví a zákonem č. 58/1995 Sb., o pojišťování a financování vývozu se státní podporou.

Stážista strategického plánování a controllingu

Studentům VŠ, ideálně v posledních ročnících, nabízíme možnost praxe a kariérního růstu na pozici stážisty strategického plánování a controllingu.

Vhodné především pro studenty oborů finance a finanční řízení podniku. Velkou výhodou je také základní znalost účetnictví a fungování pojišťoven, případně bank.

 

Co si na stáži vyzkoušíte?

  • co obsahuje strategické plánování v exportní pojišťovně
  • jak vypadá controlling celé firmy

 

Stážistu budeme postupně zařazovat do celého kolektivu. Oceňujeme proto komunikativnost, týmovou práci a dodržování stanovených termínů. Analytické schopnosti a lehkost psát dobře čtivé texty jsou u nás velkou výhodou. Velká část práce probíhá s Microsoft office, primárně s excelovými tabulkami, proto je jejich znalost výraznou výhodou pro potenciální uchazeče.

Stážista u nás postupně získá svoji vlastní agendu, kterou bude se svým nadřízeným pravidelně vyhodnocovat. Důležitá je tedy samostatnost, pečlivost a proaktivita.

Nabízíme prostor pro progresivní mladé lidi, kteří chtějí zkusit práci v unikátní instituci v rámci ČR.

  • stáž formou dohody o provedení práce s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • preferujeme dlouhodobější spolupráci s možným rozšířením v budoucnu

Těšit se můžete na mladý kolektiv a inspirativní prostředí v centru Prahy.

 

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s.!

Mikuláš Pýcha

Fotogalerie