Nestlé

250 až 999 zaměstnanců
Nestlé, to je „Good Food, Good Life“. Chceme, aby byl díky nám každý den o kousek lepší, aby se lidé na sebe více usmívali, abychom přinesli více radosti do života. A může to být kousek čokolády ve správnou chvíli, ušetřená voda a energie na jeho výrobu nebo mladý člověk, kterému jsme pomohli nastartovat kariéru. Jako světová jednička v potravinářství víme, co je naše zodpovědnost – snažíme se zlepšovat kvalitu výživy a pomáhat lidem po celém světě k vyváženému životnímu stylu.    Hodnotami naší společnosti jsou: 1. Výživa, zdraví a zdravý životní styl Naším klíčovým cílem je zvyšovat kvalitu…

Trainee pozice

Jsi student vysoké školy, ale chceš už při studiu nasbírat zkušenosti z praxe? Láká Tě vyzkoušet si práci v korporátu? Máš zájem poznat firmu jako celek se všemi jejími divizemi a zároveň se seznámit s jejími zaměstnanci? Tohle všechno Ti umožní Trainee program v Nestlé!

Co je to Trainee program?

  • Jedná se o program vytvořený v rámci iniciativy Nestlé needs YOUth, který je určený pro studenty pracující v Nestlé jako Trainees.
  • Zahrnuje 2-3 aktivity měsíčně, při kterých poznáš různá oddělení a svoje kolegy. Aktivity zahrnují přednášky, workshopy i neformální setkání.
  • V rámci programu máš příležitost se nadále vzdělávat a rozvíjet.
  • Dozvíš se, jak celá firma funguje, a můžeš zjistit, kterým směrem bys chtěl/a svou kariéru dále směřovat a rozvíjet.
  • Kromě práce si užiješ i zábavu s ostatními Trainees.
  • Trainee program Ti poskytne i další výhody, jako například firemní počítač a telefon, příspěvky na stravování a slevy na naše výrobky.
  • V rámci Trainee programu se můžeš také zapojit do různých projektů, například do iniciativy Sustainees, která je zaměřena na udržitelnost a životní prostředí.

Jak se do Trainee programu dostaneš?

  • Přihlas se do výběrového řízení na některou z našich Trainee pozic! Volné Trainee pozice nalezneš na našich webových stránkách www.karieravnestle.cz 

Těšíme se na tvoje CV a rádi Tě uvítáme v týmu Nestlé!

Tereza Padevětová

Recruitment and Employer Branding Trainee

Fotogalerie